Altered Carbon dizisi ikinci sezon oyuncu kadrosu ve çıkış tarihi

Altered Carbon dizisinin ikinci sezonunda hangi oyuncular yer alacak?

0

2020’de ikinci sezonuyla buluşacağımız Altered Carbon, cyberpunk dünyasına yeni yüzler eklemeye devam ediyor. Dizinin bu sezonu dünya yerine Harlan’s World isimli bir gezegende geçecek.

Netflix tarafından yakın bir zamanda yapılan açıklamada Power dizisinin oyuncularından Lela Loren’in Altered Carbon dizisinin ikinci sezonunda Harlan’s World gezegeninin valisi Danica Harlan rolünde yer alacağı söylendi. Yayın platformunun yaptığı basın açıklamasında Loren’in karakteri ‘çekici ve hırslı’ olarak nitelendirildi. Lela Loren, en son Avengers: Endgame filminde Falcon rolünde karşılaştığımız ve ikinci sezondaki Takeshi Kovacs karakterini Joel Kinnaman yerine canlandıracak olan Anthony Mackie’ye eşlik edecek.  Anthony Mackie’nin Takeshi Kovacs rolüyle Altered Carbon dizisinin ikinci sezonunda karşımıza çıkacağı 2018 yılının Temmuz aylarında açıklanmıştı.

Altered Carbon dizisinin ikinci sezonunda hangi oyuncular yer alacak?

  • Anthony Mackie (Takeshi Kovacs)

Protectorate CTAC için hizmet eden bir asker olarak başladığı hayatına, devrimci bir Elçi olarak devam eden Takeshi Kovacs artık hayatını bir paralı asker olarak sürdürüyor. Hiç kimseye bağlı hareket etmeyen Kovacs’in yalnızca tek bir kişiye sadakati var: Quellcrist Falconer. Onunla tekrar bağlantı kurmaya dair bitmek bilmeyen görevi, birçok farklı gezegen ve bedeni geride bırakmış durumda.

  • Lela Loren (Danica Harlan)

Lela Loren, son olarak Power dizisiyle karşımıza çıktı. Başarılı oyuncu dizinin ikinci sezonunun geçeceği gezegen olan Harlan’s World’ün valisi olarak karşımıza çıkacak. Danica Harlan karakteri, ‘çekici ve hırslı’ biri olarak tasvir ediliyor.

  • Simone Missick (Trepp)

Deneyimli bir ödül avcısı olarak nam salan Trepp, uygun fiyat karşılığında herkesin izini sürebilecek bir karakter. Trepp karakterine hayat verecek olan oyuncu Simone Missick, daha önce Netflix’e ait Iron Fist, The Defenders ve Luke Cage gibi dizilerde de rol almıştı.

  • Renée Elise Goldsberry (Quellcrist Falconer)

Quellcrist Falconer, bir dönem Takeshi Kovacs’in de parçası olduğu devrimci bir grubun lideri. Kovacs ile arasında özel bir bağ var. Quellcrist Falconer karakteri ilk sezonda da birden fazla kez karşımıza çıkmıştı.

  • Chris Conner (Poe)

Yüzyıllardır yaşayan çok gelişmiş bir yapay zeka olan Poe, bir insan olmanın ne anlama geldiğini anlamaya devam edecek. Poe karakterini ilk sezonda da olduğu gibi Chris Conner canlandıracak.

  • Dina Shihabi (Dig 301)

İnsan arkeologlara yardım etmek için geliştirilmiş fakat işlevsiz kalan bir yapay zeka olan Dig 301, Poe ile tanışmasından sonra hayatına tekrar anlam yükleyecek.

  • Torben Liebrecht (Colonel Carrera)

Protectorate Özel Kuvvetleri’nin bir birimi olan Wedge’in azimli ve inatçı lideri Carrera’nın amacı Takeshi Kovacs’i avlamak.

  • James Saito (Tanaseda Hideki)

Yüzyıllardır yaşayan bir Yakuza lideri olan Hideki, Harlan’s World gezegenindeki bir suç şebekesini kontrol ediyor. Hideki’nin aynı zamanda Takeshi Kovacs ile bir geçmişi var.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz