Altered Carbon: Resleeved: Çıkış tarihi, konusu ve fragmanı

Altered Carbon, Blade Runner-vari estetiğini Japon siberpunk elementleri ile birleştirmek üzere. Dai Sato'nun yardımcı yazarlığını üstlendiği Altered Carbon: Resleeved hakkında tüm bilgiler!

0

Netflix, Richard K. Morgan’ın Altered Carbon dünyasını ikinci sezonu geçtiğimiz haftalarda yayınlanan aynı isimli live-action diziyle birlikte televizyon ekranlarına taşıdı. Dijital yayın platformu, bu kez yepyeni bir animeyle fütüristik hikayeyi daha ileriye taşıyacak. Diziyle aynı evrende geçecek olan Altered Carbon: Resleeved, aynı dünyada geçen yeni bir hikayeyi seyirciyle buluşturacak.

Takeshi Kovacs, bu kez Latimer gezegeninde yaşanan bir aksiyonun içinde yer alacak

Kariyerinde Cowboy Bebop, Ergo Proxy ve Ghost in the Shell: Stand Alone Complex gibi siberpunk türünün önemli işleri bulunan Dai Sato, animenin yardımcı yazarı olarak görev alıyor. Neon-noir dünyasıyla çoğu karesinde Ghost in the Shell evrenini andıran Altered Carbon’un Dai Sato ile birlikte yakuza temellerine odaklanan bir hikayeyi ele alacağını söyleyebiliriz. Takeshi Kovacs’in dizide de ele alınan yakuza bağlantıları animeyle birlikte çok daha derine inebilir. Filmin dizinin ikinci sezonunun öncesinde ya da sonrasında geçeceğine dair henüz herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Üçüncü sezonun finalini göz önünde bulundurursak, filmin Takeshi’nin geçmişinde yaşadığı bir hikayeyi konu alması muhtemel.

Netflix, Altered Carbon’un sekiz bölümlük ikinci sezonu için önemli bir bütçe ayırdı. Dizinin ikinci sezonu şu an dek çoğunlukla olumlu yorumlar ile karşılaşmış durumda. Altered Carbon, üçüncü sezona temel hazırlayan finaliyle ve yeni bir başrolle 2021 yılı sona ermeden ekranlara dönebilir. Sevilen dizi yeni sezonuyla bir kez daha seyirci karşısına çıkmadan önce Netflix, siberpunk severlerle ürün önemli isimlerini de barındıran yepyeni bir yapımı buıluşturmak üzere. Altered Carbon: Resleeved hakkında tüm bilgiler!

Altered Carbon: Resleeved konusu

Altered Carbon: Resleeved, 19 Mart’ta yayınlanacak

Latimer gezegeninde her şey geçici, onur ise kalıcıdır. Takeshi Kovacs, Latimer’de bulunan bir dövmeciyi korumak ve aynı zamanda bir yakuza liderinin ölümünü araştırmak zorundadır.

Altered Carbon: Resleeved fragmanı

Altered Carbon: Resleeved için ilk fragman Netflix tarafından paylaşıldı. Fragman, live-action dizide de gördüğümüz Blade Runner-vari estetiği ünlü Japon siberpunklarıyla birleştirmiş gibi gözüküyor.

Altered Carbon: Resleeved çıkış tarihi

Altered Carbon: Resleeved’in seslendirme kadrosunda Tatsuhisa Suzuki, Rina Satou ve Ayaka Asai yer alıyor. Animenin İngilizce seslendirme kadrosu ise henüz açıklanmış değil. Altered Carbon: Resleeved, 19 Mart’ta Netflix’te yayınlanacak.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz