Doom Patrol 2. Sezon: Çıkış tarihi, konusu ve oyuncu kadrosu

DC Universe dizilerinden Doom Patrol ikinci sezonuyla ne zaman geri dönüyor? Dizinin yeni sezonunun konusu ne olacak?

0

DC Universe, San Diego Comic-Con 2019 sırasında yaptığı açıklamayla Doom Patrol dizisinin ikinci sezonunu onaylamıştı. İlk olarak Titans dizisinin ilk sezonunda seyirci karşısına çıkan Doom Patrol ekibi, daha sonra kendi dizisine kavuşmuş ve ilk sezon genel olarak olumlu yorumlar almıştı. WarnerMedia’nın sahibi olduğu bir yayın platformu olan DC Universe, Doom Patrol dizisinin ikinci sezonuna da ev sahipliği yapacak. Diziyi yayınlayacak tek platform DC Universe değil. Doom Patrol dizisinin yeni bölümleri WarnerMedia’nın yeni yayın platformu HBO Max üzerinden de izlenebilecek.

Doom Patrol dizisi ikinci sezonuyla birlikte hem DC Universe hem de HBO Max platformlarında yer alacak

Doom Patrol ikinci sezon hem HBO Max hem de DC Universe platformlarında yayınlanacak. Bunun yanında önümüzdeki aylarda yayın hayatına başlayacak olan HBO Max, çıkışıyla birlikte dizinin ilk sezonuna ait tüm bölümleri de kütüphanesinde barındıracak.

Doom Patrol, DC Universe’e ait ikinci dizi. Titans‘ın ardından gelen bir diğer dizi Swamp Thing ilk bölümünün ardından belirsiz nedenlerle iptal edilse de Doom Patrol ikinci sezon için onay almayı başardı.

Doom Patrol ikinci sezon ne zaman yayınlanacak?

Doom Patrol ikinci sezon çıkış tarihi henüz belli değil. Dizinin yeni sezonunun 2020 yılı içerisinde yayınlanması bekleniliyor.

Doom Patrol ikinci sezon oyuncu kadrosu

Doom Patrol ekibi ilk olarak Titans dizisinde boy gösterdi

Doom Patrol dizisinin ana kadrosunda Brendan Fraser (Cliff Steele), April Bowlby (Elasti-Girl), Matt Bomer (Negative Man) ve Diane Guerrero (Crazy Jane) gibi isimler yer alıyor. Dizinin ilk sezonu ekibin akıl hocaları Niles Caulder’ı (Timothy Dalton) kurtarabilmek için tanrısal bir varlık olan Mr. Nobody’e (Alan Tudyk) karşı verdikleri mücadeleyi konu aldı.

Dizinin ikinci sezonunda yer alacak yeni isimler ise henüz duyurulmuş değil.

Doom Patrol ikinci sezon konusu ne?

İlk sezonun ana kötüsü Mr. Nobody karakterine hayat veren isim Alan Tudyk olmuştu

Doom Patrol ilk olarak Titans dizisinde konuk olarak yer aldığı bölümün ardından kendi dizisine kavuşmuş ve ilk sezon ekibin Mr. Nobody’e karşı mücadelesine sahne olmuştu. Ekibin Mr. Nobody’i alt etmesinin ardından bir sonraki hedeflerinin ne olacağı ise merak konusu. Ana kötü Mr. Nobody’nin alt edilmesine rağmen Niles Caulder karakterinin geçmişiyle ilgili hala cevaplanmamış sorular bulunuyor. Geçtiğimiz aylarda ikinci sezonunu da tamamlayan Titans dizisinden bazı karakterler de Doom Patrol ikinci sezonda karşımıza çıkabilir.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz