Game of Thrones aktörü The Witcher kadrosuna katıldı

Game of Thrones'un sevilen karakterlerinden Tormund'u canlandıran Kristofer Hivju, The Witcher dizisinin ikinci sezonunda yer alacak.

0

The Witcher, ikinci sezonu için yardımcı oyuncu kadrosunu genişletmeyi sürdürüyor. Netflix’in 2019 yılındaki en başarılı dizilerinin başında gelen The Witcher, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan habere göre iki yeni Witcher için oyuncu seçimlerini tamamlamıştı. Ünlü aktör Mark Hamill ise Vesemir rolü için en büyük adaylardan biri. Yeni bilgiye göre ise Game of Thrones dizisinin sevilen karakterlerinden Tormund’a hayat veren Kristofer Hivju, The Witcher’ın ikinci sezonunda rol alacak.

Hivju, Game of Thrones dizisinde Tormund karakterini canlandırdı. Jon Snow’a Ak Gezenler ile mücadelesinde en çok destek gösteren isimlerden biri olan Tormund, hayranların en sevdiği karakterlerden biri haline geldi. Aktör, şimdi ise bir başka popüler fantezi dizisine adım atıyor.

Kristofer Hivju, üçüncü sezonundan finaline dek Game of Thrones dizisinde rol aldı

Kristofer Hivju, The Witcher’ın ikinci sezonunda Nivellen rolüyle seyirci karşısına çıkacak. Nivellen karakteri Andrzej Sapkowski’nin A Grain of Truth isimli kısa hikayesinde yer alıyor. Rivialı Geralt’ın Nivellen ile bir araya gelişiyle başlayan hikaye, eski bir aristokratın bir prensese tecavüz girişiminin ardından lanetlenerek canavara dönüşmesini konu alıyor.

Nivellen, tecavüze yeltendiği kadını evine getirerek kendine aşık etme planının laneti kaldırmayacağını fark ederek işlediği suçun sonuçlarını kabul etmeye karar verir. Sonunda Geralt’ın kabiliyetleri ve vampir kanıyla yapılan karışım Nivellen’in lanetini kaldırarak onu yeniden bir insana dönüştürür. Nivellen’in sevgilisi olan bruxa ise Geralt’ın gümüş kılıcıyla öldürülür.

Nivellen karakteri A Grain of Truth isimli kısa hikayede yer aldı

Gelen haberlere göre Hivju, The Witcher’ın ikinci sezonunun yalnızca açılış kısmında yer alacak. Bu da kısa hikayenin dizide de oldukça kısa bir ekran süresine sahip olacağını gösteriyor. Yani Hivju’nun dizinin yeni sezonunun yalnızca ilk bölümünde bulunma ihtimali var. Gelen bu cast haberi çoğu kaynak tarafından güvenilir kabul edilse de, Netflix tarafından resmi onay henüz gelmedi.

Kristofer Hivju, The Witcher’ın Game of Thrones dizisiyle ilk bağlantısı değil. The Night King’e hayat veren Vladimir Furdik, ilk sezonun koreografı olarak dizide görev almıştı.

The Witcher’ın ikinci sezonunun 2021 yılından önce Netflix’te olması beklenmiyor. Netflix, dizinin ikinci sezonundan önce bir animasyon filme ev sahipliği yapacak.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz