La Casa De Papel 3. Sezon Konusu Soygun Değil: Direniş!

0

La Casa De Papel için 3. sezonda çok sayıda iddia ortaya atıldı. Kutlu güne çok az kaldı. La Casa De Papel 3. Sezon 19 Temmuz Cuma günü Netflix ile ekranlarda olacak. Dizinin ilk 2 sezonunda kusursuz bir soygun planı yapan Profesör bunu gerçekleştirmiş ve 2. sezon sonunda İspanya’da darphaneyi soymayı başarmıştı.

La Casa De Papel 3. sezon için ise ortaya atılan en büyük iddia: Bu kez soygun değil ana konu direniş olacak. Profesör ve ekibi bu kez farklı bir soygun yapmak istese de işleri düşündükleri kadar olmayacak. Dizinin ana karakterlerinden Profesör 3. sezonda çok ciddi bir sınav verecek ve ekibini bir arada nasıl tutacak göreceğiz.

Profesör ilk 2 sezonda istediği ve arzu ettiği işlerin büyük kısmını çok kolay bir şekilde yapmıştı. Ancak 3. sezonda işler onun için her zamanki gibi gitmeyecek. Soygundan önce mücadele etmeleri gereken çok fazla şey olacak. Ana konu 3. sezon için soygun değil direniş olacak.

3. sezonda diziye katılanlarla birlikte La Casa De Papel çok daha heyecanlı ve oyuncu kadrosu açısından çok daha göz alan bir dizi olacak.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz