La Casa De Papel Kaç Sezon Daha Devam Edecek?

0

Darphane soygununu başarılı bir şekilde gerçekleştiren ekip 3. sezon için hedefleri büyüttü. Profesör ve ekibi 3. sezon için farklı bir soygun planı içerisine giriyor. Profesör için 3. sezon oldukça zor geçecek ve daha önce rahat bir biçimde yaptığı şeyleri bu sezon yapmakta zorlanacak.

La Casa De Papel 3. Sezon başlayacak ancak dizinin kaç sezon daha devam edeceği de çok ciddi merak konusu, dizinin tüm dünya tarafından izlenmesi ve bir anda üne kavuşmasıyla birlikte çok fazla tanınmayan dizi oyuncuları da hatırı sayılır bir hayran kitlesine kavuşmuştu. Úrsula Corberó (Tokyo), Álvaro Morte (Profesör), Pedro Alonso (Berlin) başrol oyuncuları olarak en fazla hayran kitlesine sahip olan oyuncular olarak öne çıkıyor.

La Casa De Papel 3. Sezon Final Mi Olacak?

La Casa De Papel 3. sezonu son mu olacak bu konu hakkında net bir bilgi yok. Ancak başrol oyuncularından Álvaro Morte (Profesör), yaptığı açıklamayla 3. sezonun çok daha heyecanlı ve zorlu olacağını söyledi.

Álvaro Morte (Profesör), yaptığı açıklamalardan ve dizinin izleyicisi kitlesinden yola çıkarak dizinin en az bir sezon daha yoluna devam etmesi bekleniyor. Yani Álvaro Morte (Profesör), açıklamaları büyük ölçüde dizinin en az bir sezon daha olacağını işaret ediyor.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz