Midnight Mass: Çıkış tarihi, konusu ve oyuncu kadrosu

0

The Haunting of Hill House ile önemli bir başarıya imza atan Mike Flanagan ve Trevor Macy, Netflix ile birlikteliklerini sürdürüyor. Antoloji korku dizilerine The Haunting of Bly Manor isimli yeni sezonla devam edecek olan ikili, bunun yanında yine Netflix için bambaşka bir korku dizisi daha hazırlıyor: Midnight Mass.

The Haunting of Hill House, The Haunting of Bly Manor isimli ikinci sezonuyla 2020 yılında Netflix’te yayınlanacak

Netflix, Midnight Mass dizisine 7 bölümlük bir açılış sezonu için onayı geçtiğimiz yılın Temmuz ayında vermişti. Diziyle ilgili yapılan resmi açıklamada hikayenin ‘’karizmatik ve genç bir rahibin gelişinin ardından doğaüstü olaylarla karşı karşıya kalan izole bir ada topluluğunu’’ konu alacağı belirtildi.

Flanagan ve Macy ikilisi yeni dizide de aynı rolleri üstlenecek. Flanagan, The Haunting of Hill House dizisinde yapımcı, yönetmen ve yazar olarak yer almıştı. Flanagan, ilk olarak 2011 yılında vizyona giren Absentia filmi ile seyirci karşısına çıktı. 2013 yılında iki kardeşin doğa üstü bir güçle girdikleri mücadeleyi konu alan Oculus filmine imza atan başarılı isim 2016 yılında ise Hush, Before I Wake ve Ouija: Origin of Evil gibi yapımlarda yer aldı. 2018 yılında yazar, yönetmen ve yapımcı koltuğunda oturduğu The Haunting of Hill House dizisi ile Netflix’te önemli bir seyirci kitlesi edinen Flanagan, dijital yayın devi ile işbirliğini sürdürecek.

Midnight Mass oyuncu kadrosu

Zach Gilford (The Purge: Anarchy), Kate Siegel (The Haunting of Hill House) ve Hamish Linklater (Legion)

Zach Gilford (The Purge: Anarchy), Kate Siegel (The Haunting of Hill House) ve Hamish Linklater (Legion) Netflix’in Midnight Mass dizisinde başrolde yer alacak.

Midnight Mass dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler ise:

Henry Thomas (The Haunting of Hill House), Annabeth Gish (The Haunting of Hill House), Michael Trucco (Killer Women), Samantha Sloyan (Grey’s Anatomy), Matt Biedel (Altered Carbon), Rahul Abburi (Killer Ransom), Crystal Balint (The Bletchley Circle: San Francisco), Kristin Lehman (The Chronicles of Riddick), Alex Essoe (Doctor Sleep), Rahul Kohli (Supergirl), Robert Longstreet (Doctor Sleep) ve Igby Rigney (Blue Bloods)

Midnight Mass çıkış tarihi

Netflix, Midnight Mass dizisinin ilk sezonu için onayı geçtiğimiz yılın Temmuz ayında verdi. Dizinin ne zaman yayınlanacağı konusunda henüz herhangi bir bilgi paylaşılmadı. Çekimlere yılın ilerleyen aylarında Vancouver şehrinde başlanması planlanıyor.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz