Mr. Robot final sezonu fragmanı: Elliot, kanlı bir Noel için hazırlanıyor

2015 yılında yayınlanan ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan Mr. Robot dizisi, bu yıl yayınlanacak olan dördüncü sezonuyla beraber final yapacak. İşte dördüncü sezona ait ilk fragman.

0

Mr. Robot dizisinin merakla beklenen final sezonuna dair ilk fragman yayınlandı. Görünüşe göre başarısıyla adından sıkça söz ettiren Mr. Robot dizisi, finaliyle de izleyiciler tarafından uzun bir süre konuşulmaya devam edecek. Emmy ödüllü yapımcı Sam Esmail tarafından yaratılan dizi 2015 yılında ilk kez yayınlandığında karanlık tonu, twistleri ve programlamayı ele alış tarzıyla en çok konuşulan dizilerden biri haline gelmişti. O zamandan bu yana inişli çıkışlı sezonlar yaşayan dizi, dördüncü yani final sezonuyla birlikte Elliot ve hayali arkadaşı Mr. Robot’un hikayesini finale erdirecek.

Mr. Robot dizisinin televizyonda yayınlanan son bölümü olan üçüncü sezon finali ‘’shutdown-r’’, 13 Aralık 2017 tarihinde izleyiciyle buluşmuştu. O tarihten bu yana hem dizinin yaratıcısı Sam Esmail hem de başrol oyuncusu Rami Malek, başka işlere yoğunlaştılar. Queen grubunun ünlü solisti Freddie Mercury’e hayat verdiği Bohemian Rhapsody filmiyle ‘En iyi erkek oyuncu’ Oscar ödülünü kazanan Rami Malek, geçtiğimiz yılın en ünlü aktörlerinden biri konumuna ulaştı. Sam Esmail ise Julia Roberts’ın başrolünde yer aldığı Amazon dizisi Homecoming‘in yapımcısı olarak görev aldı. İki isim de oldukça başarılı bu işlerden sonra yarım bıraktıkları işi bitirmeye, Mr. Robot dizisinin final sezonuna geri dönüyorlar.

Dizinin yaratıcısı Sam Esmail, Mr. Robot dizisinin final sezonunun ‘uzun bir Noel bölümü’ gibi hissettireceğini söyledi. Mr. Robot dizisinin final sezonu, ilk sezonun ulaştığı geniş kitleye kolay kolay ulaşamayacak olsa da başrol oyuncusu Rami Malek’in kazandığı Oscar ödülü ve ardından bir sonraki James Bond filminin kötü adamı olarak karşımıza çıkacağının açıklanması, diziyi yeni kitlelere de ulaştırabilir gibi gözüküyor.

Mr. Robot dizisinin dördüncü ve final sezonuna ait yayınlanan fragman, beklenildiği gibi sezon içerisinde nelerle karşılaşacağımıza dair pek bir ipucu vermiyor. 2015 yılında yayınlanan ilk sezonundan bu yana twistleriyle uzun süre konuşulan dizi, final sezonunda da izleyicilerin aklını karıştırmaya devam edecek gibi. Mr. Robot dizisinin 13 bölümden oluşacak final sezonu, 6 Ekim 2019 tarihinde yayınlanmaya başlayacak.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz