Netflix’te Ağustos 2019’da Yeni Başlayacak Dizilerin Listesi

0

1The Dark Crystal – Age of Resistance – Yayın tarihi 30/08/2019

The Dark Crystal Karakterleri.

Jim Henson ve Frank Oz’un 1982 yapımı “The Dark Crystal” fantastik kukla filmi, Netflix ve Jim Henson şirketi tarafından devam serisi olarak çekildi. O zamanki Karanlık Kristal yapılmış en iddialı ve pahalı filmlerden biriydi. Çığır açan film, yapım teknikleriyle Jim Henson’ın klasiği hala tüm zamanların en görsel olarak büyüleyici filmlerinden biri. Netflix devam dizisinde, Fantastik filmin öncesini anlatıyor, korkunç bir sırrı keşfeden üç Genç Gelfling, acımasız İmparator’a karşı bir isyan fitilini ateşler. Fragmanları oldukça etkileyici olan dizi 8 bölüm olarak yayınlanacak. Dizideki bazı karakterlere sesleriyle yakından tanıdığımız oyuncular Anya Taylor Joy, Natalie Dormer, Nathalie Emmanuel hayat veriyor. The Dark Crystal 30 Ağustos tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

2Victim Number 8 – Yayın tarihi 16.08.2019

İspanyol yapımı dizi 2018 yılında İspanyol kanalı EİTB için çekilmiş. Bu yıl Netflix’te yayınlanacak dizi, Bilbao’nun tarihi şehir merkezinde yapılan İslami terör saldırısıyla başlıyor. Saldırıda yedi kişi hayatını kaybederken, şüpheli bir göçmenin ve etrafındakilerin hayatı mahvolur ve güvenilecek hiç kimse yoktur. Gerilim tarzında anlatılan hikâye, karakterlerin vahşetin sonuçlarıyla nasıl başa çıktığını anlatıyor. Başrollerde César Mateo, Maria de Nati, Lisi Linder gibi İspanyol oyuncular yer almaktadır.

3Hyperdrive – Yayın tarihi 21/08/2019

Hyperdrive setinden bir görüntü
Hyperdrive

Bu ay Netflix’te heyecanlı bir yarış programı izleyeceğiz. Programla ilgili yabancı kaynaklarda “Hızlı ve Öfkeli” serisi ile “American Ninja Warrior”un buluşması ifadesi kullanılıyor. Yapımın başrolünde ise Ruthledge Wood, Mike Hill ve Michael Bisping gözüküyor. Yapımcı olarak ise Hollywood’un önemli isimlerinden Charlize Theron’un adı geçiyor. Netflix programın detaylarında “Dünya’nın dört bir yanından gelen elit sokak yarışcıları, gelmiş geçmiş en büyük ve en çetin engellerle dolu bir parkurda özel modifiye edilmiş arabalarla sınırları zorlayacak” bilgisini veriyor.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz