Stranger Things dördüncü sezonda yer alacak yeni karakterler

Stranger Things dizisinin dördüncü sezonunda yer alacak yeni karakterler kimler?

0

Gelen haberlere göre Netflix’in en popüler dizisi Stranger Things, dördüncü sezonuyla yeni karakterlere merhaba diyecek. İlgiyle izlenen ve Netflix tarafından açıklanan verilere göre platform içerisindeki en çok izlenen dizi olan Stranger Things, üçüncü sezonuyla hikayenin gidişatı açısından bazı kritik kararlar almıştı. Dizinin üçüncü sezon finaliyle birlikte bazı karakterler hikayeye veda ederken, bazı önemli karakterler ise Hawkins kasabasını terk etti.

Dizinin üçüncü sezonunda izleyicilerin karşılaştığı en büyük olaylardan biri Jim Hopper (David Harbour) karakterinin Upside Down’a açılan son kapıyı mühürleme çabasındayken hayatını kaybetmesiydi. Fakat buna rağmen bazı hayranların beklentisine göre Hopper’ın yeni sezonda Ruslar tarafından esir tutulduğu ortaya çıkabilir. Üçüncü sezonun sonunda yayınlanan gizemli sahne, bu gibi teorilere yeşil ışık yakıyordu.

Stranger Things dizisinin dördüncü sezonuna dair henüz birçok şey gizemini korusa da, TVLine tarafından yapılan habere göre dizinin kadrosuna dört yeni karakter eklendi. Tümü erkek olan bu karakterlerin üçünün yaşı oldukça genç. Yetişkin karakterin ise üçüncü sezonun sonunda ipuçları verilen Rus hapishaneleri hikayesi ile önemli bir bağı olacağı söyleniyor. Üç genç karakterin biri metalci, diğeri ise keş bir genç tiplemesiyle karşımıza çıkacak. Karşımıza çıkacak olan bu üç karakterin de dizinin ele aldığı 80’ler temasında önemli bir karşılığı olduğunu söylemek mümkün. Bu karakterlerin hikayeye Byers ailesi ve Eleven üzerinden dahil olacağı tahmin ediliyor.

Stranger Things, Hopper
David Harbour tarafından canlandırılan Jim Hopper, üçüncü sezonda kendini feda etmişti

Duffer Kardeşler’in Stranger Things dizisinin dördüncü sezonu için neler planladıkları merak konusu. Dizinin son iki sezonu bazı hayranlar tarafından tekrara düşmekle eleştirilse de, Netflix’in geçtiğimiz aylarda açıkladığı verilere göre Stranger Things‘in üçüncü sezonu platform içerisinde en çok izlenen dizi konumuna ulaşmıştı. Son sezonun finalinde hikayeye bu zamana kadar ev sahipliği yapan Hawkins kasabasını terk eden karakterlerin yeni sezonda Ruslarla ilgili bir hikaye içerisinde yer almaları bekleniyor. Dizide Bayan Wheeler karakterine hayat veren aktris Cara Buono, yeni sezonun çekimlerinin Ekim ayında başlayacağını söylemişti.

Stranger Things dizisinin dördüncü sezonunun 2020 yılının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor. Gelen bilgilere göre dizinin dördüncü sezonu ilk ve üçüncü sezonlar gibi sekiz bölümden oluşacak.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz