That 70’s Show’un yıldızları tekrar bir araya geliyor

Geçtiğimiz yıl yirminci yılını kutlayan That 70’s Show ekibi tekrar bir araya gelmeye hazırlanıyor. En azından bir kısmı.

0

Geçtiğimiz yıl yirminci yılını kutlayan That 70’s Show ekibi tekrar bir araya gelmeye hazırlanıyor. En azından bir kısmı.

Kurgusal bir kasaba olan Point Place’de yaşayan bir grup gencin hikayesini anlatan That 70’s Show, sekiz sezon süren macerasıyla hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip olmayı başarmıştı. Daha önce Netflix’in The Ranch dizisiyle beraber ekibin bazı isimleri tekrar bir arada rol alma şansı bulsa da, iki tanıdık yüz daha beraber televizyon ekranlarına dönüş yapma şansı yakalayacaklar. ABC ile bir komedi dizisi için anlaşma imzalayan Debra Jo Rupp ve Kurtword Smith, görünüşe göre evli bir çifti canlandıracaklar.

Henüz ismi belli olmayan dizi, Nate (Nate Bargatze) ve Laura (Katie Aselton) çiftinin ve çevresindekilerin yaşadığı olayları konu alacak. Kaliforniya’daki hayatlarını geride bırakan çift, Nate’in memleketi olan Tennessee’ye taşınacak. Altı yaşındaki çocuklarının daha basit hayat koşulları içinde yetişmesini isteyen çift, basit gözüken hayatın aslında oldukça karmaşık olduğunu keşfedecek. That 70’s Show dizisinden tanıdığımız Debra Jo Rupp ve Kurtword Smith ise Nate karakterinin ebeveynleri olarak karşımıza çıkması planlanıyor.

Debra Jo Rupp ve Kurtword Smith, That 70’s Show dizisinde sekiz sezon beraber rol aldı

Proje, The Carmichael Show’un yapımcıları Jerrod Carmichael ve Ari Katcher’a ait. Deadline’ın haberine göre My Name Is Earl, The Carmichael Show ve New Girl gibi işleriye tanınan Danielle Sanchez-Witzel de yapımcı olarak yer alacak.

Debra Jo Rupp, yine bir ABC dizisi olan Grey’s Anatomy’de de rol alıyor. Başarılı oyuncu Twitter hesabından yaptığı açıklamada, yeni projede yer alacağı için oldukça mutlu olduğunu söyledi.

Henüz pilot aşamasında olan ve ABC tarafından yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda herhangi bir karar verilmeyen dizinin önünde uzun bir yol var. That 70’s Show dizisinde sekiz sezon boyunca Kitty ve Red Forman karakterleriyle hayranların sevgisini kazanan Debra Jo Rupp ve Kurtword Smith ikilisini ekranlarda tekrar beraber görebilmemiz için, dizinin pilot çalışmasının ABC tarafından onay alması gerekiyor.  Bu ikiliyi beraber izlemek için henüz adı duyurulmamış yeni komedi dizisini beklemek istemeyenler için, That 70’s Show sekiz sezonuyla beraber Netflix’de izlenebilir durumda.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz