The Batman filminin Alfred’i belli oldu

Matt Reeves'in The Batman filminde Alfred Pennyworth rolüyle izleyeceğimiz isim belli oldu!

0

Matt Reeves’in The Batman filmi için yeni cast haberleri gelmeye devam ediyor. Robert Pattinson‘ın Batman olarak karşımıza çıkacağı film, bir diğer önemli karakter için de kararını vermiş gözüküyor.

Batman karakterine hayat verecek isim Robert Pattinson olacak

Yapım aşamasının Aralık ayında başlayacağı söylenen The Batman filmi için şu ana dek birden fazla karakter için cast duyuruları yapılmıştı. Komiser Gordon rolünde Jeffrey Wright, Riddler rolünde Paul Dano ve Catwoman rolünde Zoe Kravitz‘i izleyeceğimiz The Batman filminin yönetmenlik koltuğunda Matt Reeves oturuyor. Uzun bir süre boyunca Ben Affleck’in hayat vereceği düşünülen Batman için ayrılık haberlerinin kesinleşmesinin ardından Robert Pattinson isminde karar kılınmıştı.

Batman evreninin en önemli figürlerinden biri olan Alfred Pennyworth için de aktör seçimi tamamlandı. Bruce Wayne’i ebeveynlerinin ölümünün ardından yetiştiren ve kendisinin en sadık yardımcısı olan Alfred, Batman v Superman ve Justice League filmlerinde Jeremy Irons tarafından canlandırılmıştı. Jeffrey Wright‘ın da daha önce J.K Simmons‘ın hayat verdiği Komiser Gordon rolünü üstleneceğinin açıklanmasıyla, Reeves’in DCEU filmlerini pek de önemsemediği görünüyor. Dolayısıyla DCEU filmlerindeki birçok karakter yeni castler ile karşımıza çıkabilir.

Zoe Kravitz (Catwoman), Robert Pattinson (Bruce Wayne/Batman), Paul Dano (Riddler)

The Wrap tarafından paylaşılan bilgiye göre The Batman filminde Alfred Pennyworth karakterine hayat verecek isim ünlü aktör Andy Serkis olacak. Serkis, hem Marvel hem de DC projelerinde yer alan aktörlerden biri. Daha önce Marvel Sinematik Evreni’nde Ulysses Klaue karakteriyle yer alan aktör, Sony tarafında da Venom 2 filminin yönetmenliğini üstlenecek. Serkis’in yanında bir diğer cast söylentisi de The Penguin karakteri için Colin Farrell isminde yoğunlaşıldığı yönünde.

Ünlü aktör Andy Serkis, motion-capture performanslarıyla adından uzun süre söz ettirmiş bir isim. Serkis, Sony’nin Venom 2 filmi için de yönetmenlik koltuğunda oturacak. Daha önce Alfred karakterine hayat veren isimlerden Michael Caine 72, Jeremy Irons ise 68 yaşındayken Andy Serkis‘in henüz 50’li yaşlarında oluşu The Batman filmde çok daha genç bir Alfred Pennyworth izleyeceğimize dair ipuçları veriyor.

Matt Reeves’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu ve baş rollerinde Robert Pattinson, Zoe Kravitz, Jeffrey Wright, Paul Dano ve Andy Serkis‘in yer aldığı The Batman filmi 2021 yılında vizyona girecek.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz