The Continental dizisi, John Wick’den öncesini anlatacak

John Wick’in merakla beklenen spin-off dizisi The Continental, filmlerdeki zaman aralığının öncesinde geçen bir hikaye anlatacak. Starz’da yayınlanacak olan spin-off’un nasıl bir hikayeyi konu alacağı belli değil.

0

Söylenenlere ve dizinin ismine göre hikayenin geçeceği yerin Continental, yani John Wick filmlerinde suikastçilerin ‘toplanma yeri’ olarakta görülen bir otel olduğunu söylemek mümkün. Dizinin yapım ekibinde aralarında The Town, Sicario, John Wick ve Deadpool 2 gibi büyük filmlerde görev almış isimler de bulunuyor. Dizinin sorumluluğu ise The Wire ve Sons of Anarchy’den tanıyabileceğimiz Chris Collins’in ellerinde.

Daha önceden basında yer alan duyumlara göre, Keanu Reeves’in John Wick rolüyle dizinin bir bölümünde cameo olarak rol alabileceği söylenmişti. Bununla beraber John Wick filmlerinde rol alan usta oyuncu Ian McShane ise dizide herhangi bir şekilde rol almayacağı açıklamasını yaptı. Bundan başka The Continental dizisinin oyuncuları ile ilgili henüz bir duyum yok.

John Wick evreninde beyazperdede izleyeceğimiz bir sonraki macera olan John Wick: Chapter 4, 2021 yılının Nisan ayında vizyona girecek. Söylentilere göre The Continental’ın bu tarihten sonra yayınlanması planlanıyor.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz