The Hunt: Karakter rehberi ve oyuncu kadrosu

İptal haberlerinin ardından yeni bir duyuruyla vizyona girmeyi başaran The Hunt, 11 Mart'ta seyirci karşısına çıktı. Kadrosunda tanıdık yüzleri bulunduran filmin karakter rehberine göz atabilirsiniz!

0

2019 yılındaki iptalinin ardından birçok kişinin bir daha televizyon ekranlarına adım atma şansı yakalayamayacağını düşündüğü The Hunt, Şubat’ta yapılan duyuruya göre bu ay yayınlanacak. Oyuncu kadrosuyla göze çarpan filmin büyük ekranda kendine yer bulması aslında pek de şaşırtıcı değil.

Elit bir zümre tarafından seçilen avcılar ve avlananlar, sonunda ölüm olan bir oyunda karşı karşıya gelecek

Hikayesi yüksek oranda Richard Connell’ın The Most Dangerous Game öyküsünden alınan The Hunt, uyandıklarında kendilerini buldukları yere nasıl geldiklerini ve nerede olduklarını bilmeyen on iki yabancının hikayesini konu alıyor. Bu on iki yabancı zaman içerisinde oldukça tehlikeli bir oyun için elit bir zümre tarafından seçildiklerini fark edecek: Av! Ayrıca av, avcılara karşı birleşip mücadele etme şansına da sahip. Yani işlerin oldukça kanlı bir noktaya gelmesi için zemin hazır.

The Hunt çıkış tarihi

The Hunt, 11 Mart’ta vizyona girdi.

The Hunt fragmanı

Blumhouse, filmin kadrosunu tanınan yüzlerden oluşturmuş durumda. Hem av hem de avcı kadrosunda birçok yapımdan tanıyabileceğimiz oyuncular bulunuyor. İşte The Hunt oyuncu kadrosu!

The Hunt oyuncu kadrosu: Avcılar

Hilary Swank – Athena — Athena, ekibin lideridir. Hilary Swank, Oscar ödüllü Million Dollar Baby ve Boys Don’t Cry yapımları ile tanınıyor.

Amy Madigan – Ma — Ma, filmin fragmanında da yer alan dükkanın sahiplerinden biri. Madigan’ı Field of Dreams ve Uncle Buck’taki rolleriyle hatırlamak mümkün.

Reed Birney – Pop —Pop, dükkanın Ma ile ortak sahibi. Birney, daha önce The Blacklist ve House of Cards dizilerinde rol aldı.

Glenn Howerton – Richard — Richard, avcılar grubunun bir diğer üyesi. Howertown, It’s Always Sunny in Philadelphia dizisindeki rolüyle tanınıyor.

Steve Coulter – The Doctor — House of Cards kadrosundan bir diğer isim olan Coulter, Watchmen gibi yapımlarda da yer aldı.

Steve Mokate – Sgt. Dale — Sgt. Dale, avcıların savaş esnasında danıştığı bir isim. Mokate’yi American Crime ve The Leftovers’tan hatırlayabiliriz.

Vince Pisani – Peter — Peter, avcılar grubunun başka bir üyesi. Pisani, gişenin başarılı filmlerinden Jumanji: The Next Level’da rol aldı.

Teri Wyble – Liberty — The Walking Dead dizisinde de rol alan Wyble, bir başka avcı olan Liberty’i canlandıracak.

The Hunt oyuncu kadrosu: Avlananlar

Betty Gilpin – Crystal — Crystal, avlananların lideri olmayı başaran bir isim. Filmin ana odağında bulunan Gilpin, Netflix’in GLOW yapımı ile tanınıyor.

Ike Barinholtz – Staten Island — Staten Island, filmde yer alan bir grubun lideri olarak göze çarpıyor. Barinholtz, Neighbors’daki rolüyle tanınıyor.

Wayne Duvall – Don — Don, Crystal’ın sağ kolu. Duvall, daha önce O Brother, Where Art Thou? ve Lincoln gibi yapımlarda yer aldı.

Ethan Suplee – (Shut the F**k Up) Gary — Gary, bir süre sonra Crystal ile ekip olan isimlerden. Suplee’i Malrats’da izlemek mümkün.

Emma Roberts – Yoga Pants — Yoga Pants, avlananlardan bir diğeri. Roberts, American Horror Story dizisindeki çeşitli rolleriyle tanınıyor.

Christopher Berry – Target — Target, ismiyle de uyumlu şekilde avcıların hedeflerinden biri. Berry, 12 Years a Slave ve Django Unchained gibi ödüllü filmlerde rol aldı.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz