Titans dizisinin ikinci sezonunda hangi karakterler yer alacak?

Titans’ın ikinci sezonu hızla yaklaşırken, DC tarafından yeni bir fragman yayınlandı. Comic-Con’daki DC Universe panelinde yayınlanan görüntülerde, ilk sezondan bazı görüntüler ve ikinci sezonda diziye dahil olacak kötü adamlar ile ekibin yeni isimleri gözüküyor.

0

Titans’ın ikinci sezonu hızla yaklaşırken, DC tarafından yeni bir fragman yayınlandı. Comic-Con’daki DC Universe panelinde yayınlanan görüntülerde, ilk sezondan bazı görüntüler ve ikinci sezonda diziye dahil olacak kötü adamlar ile ekibin yeni isimleri gözüküyor.

En son Game of Thrones’da karşımıza çıkan Iain Glen’in canlandıracağı yaşlı Bruce Wayne’den Deathstroke ve çocuğuna kadar, işte fragmanda görebileceğimiz yeni karakterler:

  • Aqualad

Aqualad’in ekibe dahil oluşuyla Titans takımının güç dengelerinde büyük bir artış meydana geliyor. Drew Van Acker’ın hayat vereceği Garth, Atlantisli bir soylu ve çizgi romanlarda Aquaman’in sidekicki konumunda. Aynı zamanda yine çizgi romanlarda Teen Titans ekibinin kurucularından olan Aqualad, gizemli hikayesi ve özellikleri nedeniyle uyum sağlama konusunda bazı problemler yaşıyor. Aqualad karakteri, Aquaman’in birçok özelliğine sahip.

  • Bruce Wayne

İlk sezonda Bruce Wayne’i ve kostümlü alter egosunu görme şansı yakalasak da, karakter bir aktör yerine rastgele bir dublör tarafından canlandırılmıştı. Titans dizisinin ikinci sezonunda ise Bruce Wayne’i tamamen görme şansı yakalayacağız. Son olarak Game of Thrones’da Jorah Mormont rolünde izlediğimiz Iain Glen, Dick Grayson için bir baba figürü ve mentor olan ‘emekli’ bir Bruce Wayne’i canlandıracak. Glen’i kostümle görüp görmeyeceğimiz ise henüz belirsiz.

  • Deathstroke

Titans’ın ikinci sezonu, Slade Wilson’ı televizyon ekranlarında ilk görüşümüz olmayacak. Daha önce Arrow dizisinde de yer alan Slade Wilson, yani Deathstroke, ikinci sezonun ana düşmanı olacak. DC evreninin en popüler düşmanlarından Deathstroke’a NYPD Blue’dan tanıyabileceğimiz Esai Morales hayat verecek. Slade’in kostümü Batman: Arkham Origins oyunu ve 2017’de yayınlanan Justice League’deki halinden esinlenmiş gibi gözüküyor.

  • Donna Troy

Connor Leslie’yi Donna Troy rolünde Titans’ın ilk sezonunda da görmüştük. Donna Troy karakteri, ikinci sezonda çok daha büyük bir role sahip olacak. Yeni sezonun fragmanında eski Wonder Woman sidekicki olan Donna’yı kostümlü bir şekilde görüyoruz.

  • Jericho

Deathstroke ve Titans ne zaman bir kavganın içinde olsa, bunun Deathstroke’un çocuğuyla bir şekilde alakalı olduğunu söyleyebiliriz. Slade Wilson’ın oğlu Joseph, ikinci sezonda önemli bir rol oynayacak. Joseph rolünde izleyeceğimiz isim ise bir YouTube yıldızı ve aktivist olan Chella Man.

  • Ravager

Titans’ın ikinci sezonu aynı zamanda Deathstroke’un bir diğer çocuğu olan Rose’u da izleyicilerin karşısına çıkaracak. Babasıyla oldukça karmaşık bir ilişkisi olan ve süper güçlere sahip Rose’u Chelsea Zhang canlandıracak.

  • Superboy

Titans’ın ilk sezon finalinde verilen ipucu, Superboy’un da ekibe dahil olacağını gösteriyordu. Joshua Orpin, Superman ve Lex Luthor’un bir klonu olan ve kişilik karmaşası geçiren Conner Kent’e hayat verecek.

  • Krypto

Superboy ekibe tek başına katılmıyor ve yanında sadık dostu Krypto’yu da getiriyor. Krypton gezegeninin yok oluşundan kurtulan bir köpek olan Krypto, Superman’in birçok özelliğine sahip. Dizide ise Krypto, LexCorp’un deneylerinden kaçırılan bir denek olarak gösterilebilir.

  • Gizemli bir düşman (?)

Fragman, ayrıca Robin’in savaştığı zırhlı bir düşmanı da gösteriyor. Bu kişinin kim olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmasa da, görünüşü itibariyle bir Superman düşmanı olan Metallio’yu hatırlatıyor.

Titans dizisinin ikinci sezonu ne zaman yayınlanacak?

İlk sezonu DC hayranları tarafından oldukça beğenilen Titans’ın birçok yeni karaktere ev sahipliği yapacağı ikinci sezonu, 6 Eylül’de DC Universe’de yayınlanacak.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz