You 2. Sezon: Çıkış tarihi, konusu ve oyuncu kadrosu

Joe Goldberg'in saplantıları sona ermiş değil. Netflix'in ilgi çekici dizilerinden You ikinci sezonuyla ne zaman dönüyor? Dizinin yeni sezonunda hangi isimler rol alacak?

0

Caroline Kepnes’ın aynı isimli romanından uyarlanarak televizyon ekranlarına adım atan You, geçtiğimiz yılın en ilginç dizilerinden biriydi. Gossip Girl dizisiyle ünlenen Penn Badgley‘in başlarda gayet sıradan biri olarak karşımıza çıkan fakat ilk bölümden itibaren delilik ve rahatsızlık sınırlarını adım adım izlediğimiz Joe Goldberg karakterine hayat verdiği dizi, çok geçmeden ikinci sezon onayını aldı. İlk olarak Lifetime’da yayınlanan dizi daha sonra iptal edilmiş, devreye ise Netflix girmişti.

You 2. sezon fragmanı

You dizisinin ikinci sezonuna dair ilk fragman geçtiğimiz günlerde paylaşıldı. Yayınlanan fragmanda gözümüze çarpan ilk detay ise Joe’nun başka bir şehre taşınmış olması. İlk sezonu New York’un ışıltılı dünyasında geçiren Joe, arkasında bıraktığı birçok izden kaçarak Los Angeles’a yerleşmiş gibi görünüyor. Hatta fragmanın sonunda yer alan sahneye bakılırsa kendisi yeni bir kimlik kullanmayı seçmiş: Will.

You 2. Sezon konusu ne?

Candace Stone karakteri ikinci sezonda önemli bir role sahip olacak

Dizinin ikinci sezonuna dair yayınlanan ilk fragmandan da gördüğümüz üzere Joe, şehir değiştirmekle kalmamış aynı zamanda yeni bir kimlik de edinmiş. Karakterin ilk sezonun ardından geride birçok iz, hatta birçok ceset bıraktığını düşünürsek bu değişim kaçınılmazdı. Yeni sezonda Los Angeles şehrinde karşımıza çıkacak olan Joe, ilk bilgilere göre artık yepyeni bir takıntıya sahip: bir şef olan Love.

Joe ve yeni saplantısı Love Quinn

The Haunting of Hill House dizisinden tanıdığımız Victoria Pedretti tarafından hayat verilecek olan Love, Joe’nun yeni saplantılı aşkı olarak dizide yer alacak. Aynı zamanda ilk sezon finalinde aslında yaşıyor olduğunu öğrendiğimiz Joe’nun ilk aşkı Candace Stone da ikinci sezon kadrosunda bulunan isimlerden biri. İlk sezonun son sahnesinden öğrendiğimiz kadarıyla Joe’nun elinden sağ kurtulan Candace, onun gerçek yüzünü dünyaya duyurmaya çalışacak.

You 2. sezon oyuncu kadrosu

View this post on Instagram

Aw, Joe made a friend.

A post shared by YOU (@younetflix) on

You dizisinin yeni sezonunda Joe Goldberg, yeni ismiyle Will rolüyle Penn Badgley baş roldeki yerini koruyor. Badgley’e Candace Stone rolüyle Ambyr Childers eşlik ederken, Victoria Pedretti ise dizinin yeni karakteri Love olarak ekranlarda olacak.

View this post on Instagram

A reminder to protect @jennaortega at all costs

A post shared by YOU (@younetflix) on

İkinci sezonda yer alacak isimlerden bir diğeri ise James Scully. Scully, Love’ın erkek kardeşi Forty Quinn’i canlandıracak. Jane the Virgin dizisinde genç Jane olarak seyircinin karşısına çıkan Jenna Ortega ise Ellie Alves rolüyle kadroda kendisine yer buldu.

You 2. sezon çıkış tarihi

Dizinin yeni sezonu New York yerine Los Angeles şehrinde geçecek

You dizisinin ikinci sezonu 26 Aralık tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz